Manekin tors damski – rozwiązanie skrojone pod niewielkie wnętrza

Wielkość butiku nie świadczy o jego asortymencie. Czasem te duże, luksusowe butiki bledną przy tym, co znajdziemy w niewielkich sklepach. Jednak niezależnie od tego, czy wnętrze jest małe czy duże, ubrania powinny być odpowiednio wyeksponowane. Mogą w tym pomóc manekiny.

Jakie manekiny wykorzystać do ekspozycji odzieży?

Na rynku znajdziemy różne modele manekinów. Producenci oferują wiele interesujących opcji. Doszło nawet do tego, że manekiny wykorzystywane są do dekoracji klubów, pubów czy restauracji. Jednak właściciele butików korzystają najczęściej z modeli abstrakcyjnych i realistycznych. Dlaczego? Ponieważ takie warianty najbardziej nadają się do ekspozycji odzieży. Manekiny realistyczne posiadają wyraźne cechy ludzkie, jak usta, nos, a nawet włosy. Modele abstrakcyjne ich nie uwzględniają. Mają jedynie sylwetkę wiernie odwzorowującą ludzką, ale ich twarze są pozbawione charakterystycznych cech. Poza tym w sklepach znajdziemy manekiny całopostaciowe, torsy i ekspozytory. Do wyboru są warianty męskie, damskie i unisex. Przyjrzyjmy się manekinom torsom damskim.

Manekin tors damski – dlaczego warto na niego postawić?

W przeciwieństwie do manekinów całopostaciowych, manekiny torsy nie zajmują wiele miejsca. Właśnie dlatego świetnie nadają się do mniejszych wnętrz. Manekin tors damski świetnie sprawdzi się zarówno na sklepowej witrynie, jak i w środku. Popularne stało się wystawianie takich modeli przed lumpeksy. Trzeba tylko mieć wariant z podstawą. Na szczęście można łatwo znaleźć go na stronie https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-torsy-100-basic-damskie.78. Manekin tors damski będzie idealnym wyborem do sklepu z bielizną. Można go wykorzystać także na sezonowych stoiskach z pamiątkami, gdzie świetnie zaprezentuje na przykład koszulki ze śmiesznymi napisami. Zdarza się, że manekiny torsy damskie spotkamy w salonach mody ślubnej. Takie modele świetnie eksponują bowiem atuty sukienek. Do wyboru są zarówno warianty headless, jak i zwykłe – w różnych kolorach.